O systému S-PIM

Systém S-PIM představuje komplexní nástroj pro jednotnou správu vašich produktových dat. U jednotlivých produktů dokáže pracovat jak se strukturovanými (textovými a číselnými) daty, tak s těmi nestrukturovanými (fotografie, videa), kterým navíc umí přiřazovat nejrůznější atributy, na základě kterých je možné pak např. rozlišit obrazová data pro letáky, e-shop či mobilní aplikace. Zároveň dokáže pracovat s různými mutacemi (jazykové, cenové apod.) produktových karet. V rámci hierarchie vašich podnikových informačních a databázových systémů či e-shopových řešení dokáže figurovat buď v pozici nadřazeného systému poskytujícího všem ostatním jedinou správnou a aktuální verzi produktových dat, či podřízeného systému, který slouží pouze pro jejich import, očištění, zpracování a následný export dat např. zpět do podnikového IS.

O systému S-PIM

Intuitivní uživatelské rozhraní dostupné pro všechny platformy

Systém S-PIM přináší snadnou správu produktových dat přímo z prostředí webového prohlížeče. Díky tomu můžete spravovat svá produktová data z počítačů a notebooků s Windows i Mac OS stejně jako z tabletů a chytrých telefonů. To výrazně zrychluje schvalovací procesy při přípravě nových produktových dat

Správa produktových dat

Intuitivní uživatelské prostředí lze upravovat dle vašich individuálních potřeb. Uživatel, který má potřebná oprávnění, může u jednotlivých produktů snadno přidávat nová datová pole či přejmenovávat ta stávající. K dispozici je i možnost paralelního použití více jazykových verzí. Celé uživatelské rozhraní je v současné době k dispozici v češtině, angličtině a němčině, přičemž na dalších jazykových mutacích se pracuje.

Správa produktových dat

Provázání s ostatními systémy ve firmě

S-PIM je plnohodnotný PIM systém, který může sloužit jako zdroj produktových dat pro všechny vaše IT systémy ve firmě, včetně ERP a CRM systémů, e-shopů, skladových systémů, atd. Stejně tak ale může fungovat v podřízené roli, kdy jej budete využívat čistě pro přípravu, čištění, aktualizaci a správu produktových dat, která však budou primárně uložena jinde – např. v ERP systému. Propojení s ostatními systémy je standardně zajištěno prostřednictvím datových konektorů (můstků) na jednotlivé ERP, CRM a databázové systémy, či prostřednictvím webových služeb a výměně dat ve formátu XML. Data je také možná přímo importovat a exportovat do standardních formátů XLS, XLSX, ODS a CSV, což usnadňuje jejich rychlé zpracování v Excelu.

Provázání s ostatními systémy ve firmě

Technické specifikace

Uživatelské prostředí
Jazykové mutace čeština, na dalších verzích pracujeme
Kompatibilní desktopové prohlížeče Internet Explorer 9.0 a vyšší, Google Chrome, Mozilla Firefox
Kompatibilní mobilní webové prohlížeče Safari, Google Chrome
Podpora českého kódování CP 1250, UTF-8
Integrace s dalšími systémy
Podporované ERP systémy SAP R/3, SAP R/4, Microsoft Dynamics AX a NAV
Podporované CRM systémy Microsoft Dynamics CRM
Konektivita s dalšími systémy XML feed, zakázkový vývoj
Požadavky cloudové verze S-PIM
Konektivita do internetu 1/1 Mbit/s
Požadavky on-premise verze S-PIM
Aplikační platforma Microsoft Windows Server 2012
Databázový server Microsoft SQL Server 2012 Web Edition
Procesor min. quad-core i7
Operační paměť min. 16 GB
Diskový prostor min. 20 GB
Požadavky na zdrojová data
Podporované formáty pro textová data v souborech XLS, XLSX, ODS, CSV
Podporované formáty pro obrazová data PNG, JPEG, GIF
Podporované formáty pro videa (pro mobilní aplikace a aplikace pro tablety) AVI (až 1080p), MP4 (až 1080p)

S-PIM na vašich serverech i v cloudu

Systém S-PIM lze pořídit buď ve formě cloudové služby SaaS (Software as a Service) od společnosti Sittardia anebo ve formě on-premise serverové aplikace pro platformu Microsoft Windows Server 2008 R2/SQL Server 2008 R2 a vyšší. V případě on-premise varianty je pro zajištění bezproblémového chodu aplikace potřeba separátní virtualizovaný/fyzický server.