Oborová řešení

Systém S-PIM dokáže plně reflektovat specifické požadavky jednotlivých oborů na formu, rozsah a způsob zpracování produktových dat.

Automobilový průmysl

Automobilový průmysl

S-PIM umožňuje firmám z automobilového průmyslu rozsáhlé možnosti voleb na kartách jednotlivých produktů, včetně možnosti správy nejrůznějších certifikátů a atestů. U jednotlivých položek je možné si nastavit potřebná oprávnění, a to jak v rámci workflow, tak i v kontextu poskytování dat třetím stranám např. v rámci EDI.

Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře

S-PIM nabízí cestovním kancelářím rozsáhlé možnosti voleb na kartách jednotlivých produktů (zájezdů, hotelů apod.). Přímo na kartě je možné si snadno určit hlavní fotografie (pro katalogy, weby, mobilní aplikace apod.), vytvářet tabulkové ceník, přiřazovat ikony (all-inclusive, vhodné pro děti apod.), spravovat související PR články, recenze, úvodní texty apod. a nastavit propojení s rezervačním systémem.

Elektronika a elektronické součástky

Elektronika a elektronické součástky

Výrobci a prodejci elektroniky a elektronických součástek mají u produktových dat řadu specifických požadavků. Systém S-PIM jim nabízí široký záběr možností voleb na kartě produktu, včetně možnosti navázání souvisejících produktů (např. příslušenství pro daný produkt). K dispozici je také možnost třídit popisky produktů na jednotlivé technické parametry.

Farmaceutický průmysl

Farmaceutický průmysl

S-PIM přináší firmám z farmaceutického průmyslu všechny potřebné funkcionality pro správu nejrůznějších certifikací a atestů. Kromě rozsáhlých možností voleb na kartách jednotlivých produktů, mají firmy možnost nastavit si u jednotlivých produktů i související položky (např. u zdravotnických potřeb). Navíc je možné u každého produktu nastavit potřebná také oprávnění, a to jak v rámci workflow, tak i v kontextu poskytování dat třetím stranám např. v rámci EDI.

Nábytkářství

Nábytkářství

Nábytkářství je specifické zejména tím, že zákazníci často kupují více souvisejících produktů najednou – ať už ze stejné produktové řady (např. sedací soupravy), ze stejné barvy (kuchyňské židle a kuchyňská linka) či ze souvisejících produktů (kuchyňské židle, kuchyňský stůl, prostírání, atd.). S-PIM pro nábytkářství tyto specifické potřeby při správě produktových dat dokáže plně reflektovat a uživatelům nabízí nejen možnost přiřazování souvisejících produktů, ale také rozsáhlé možnosti personalizace produktových karet.

Obchodní řetězce

Obchodní řetězce

S-PIM nabízí obchodním řetězcům široké možnosti nastavení produktových karet. K jednotlivým produktům je možné volit související položky, třídit popisky na technické parametry, přidávat ikony (např. „Akce“, „Výprodej“ apod.) i možnost reflektovat všechna specifika např. potravinářských výrobků.

Oděvnictví

Oděvnictví

Oděvní průmysl má řadu svých specifik – velikosti, barvy, kolekce, atd. S-PIM pro oděvnictví tato specifika při správě produktových dat dokáže plně reflektovat. K jednotlivým produktům je navíc možné přímo na kartě přiřazovat i související položky anebo ikony (např. „Sleva,“ „Výprodej,“ apod.).

Potravinářství

Potravinářství

Správa produktových dat pro potravinářství má řadu specifik. Systém S-PIM pro potravinářství jim vychází plně vstříc. Podporuje tak například správu obsahu látek, ingrediencí a složení přímo na kartách produktů. K dispozici je i široké spektrum individuálně nastavitelných voleb karty produktu, včetně např. trvanlivosti, či data spotřeby a samozřejmostí je také správa hygienických a dalších certifikátů přímo na kartě produktu.

Stavebnictví

Stavebnictví

Pro firmy z oboru stavebnictví nabízí systém S-PIM pokročilé funkcionality např. správy hygienických a technických certifikátů či pokrytí specifik instalatérského sortimentu. Karty jednotlivých produktů nabízejí možnost roztřídění popisků na jednotlivé technické parametry i široký záběr možností voleb na kartě jednotlivých produktů.